Raimo Aas

Raimo Aas sündinis 18. juunil 1953 Tallinnas, Nõukogude armee ohvitseri (isa) ja kohtutäituri (ema) perekonnas. Õppinud Tallinna 7. ja 46. keskkoolis, lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi re�ii erialal. Üllitanud 16 teost (tuleb lisa). Osalenud kümnetes estraadikavades ja -etendustes, kogenud õhtujuht ja show-mees.

Raimo on elus palju korda saatnud – kaks poega suureks kasvatanud, ohjeldamatult nalja heitnud, estraadikavu, teatrit ja sporti teinud, puhkeõhtuid ja pulmi juhtinud, raamatuid kirjutanud, Tallinna olümpiaregati avamisel Kihnu Jõnni mänginud ja suure osa maailmast läbi reisinud. Tal on olnud 22 luumurdu ja kolm esinemiskeeldu, üks neist suisa eluaegne.

Nii sai Raimo Nõukogude liidu ajal esinemise keelu: Pioneerid lähevad mööda külavaheteed, vanamutt tuleb vastu ja palub: «Olge head lapsed, aidake mul siga ära tappa!» Pioneerid löövad saluuti ja ütlevad: «Alati valmis!», tormavad lauta, poole tunni pärast tulevad välja ja räägivad, et peksa andsime kõvasti, aga kas ära tapsime, seda ei tea!

...

Veel selles kategoorias: « Valdo Jahilo Peeter Oja »
Üles