Arlet Palmiste

Tutvustus

arlet3

Arlet Palmiste (1973) – kõrgharidusega näitejuht. Suurte kogemustega tuntud ja tunnustatud õhtujuht, kes aktiivselt tiirleb meelelahutusmaailmas juba aastast 1992! Suure energiapagasiga mees nagu orkester, kelle kohta võib julgelt ka öelda – „eight in one“. Aastatega on kogunud/kogunenud ohtralt erinevat inventari meelelahutuslike tegevuste läbiviimiseks. Sündmustel vajadusel kaasas oma heli- ja valgustehnika. NB! Puhtalt ja ladusalt suudab sündmusi juhtida eesti ja vene keeles, ning vajadusel saab hakkama ka inglise keeles!

 

Arlet Palmiste show sisaldab rohkelt elemente, mida üheks hea pidu peaks sisaldama:

-          humoorikate mängude ja estraadinumbritega vürtsitatud õhtujuhtimine

-          südamliku kontsertprogrammi professionaalse kitarrimuusika saatel

-          head kõhutäit huumorit atraktiivse klounishow näol

-          tantsuõpetust libekeelse puusanõksutaja Mister Violeti tantsukoolis

-          suure plaadimuusika valikuga rahva tantsutaja (DJ)

-          piduliste laululembuse maandamiseks karaoke korraldaja

-          valsist polkani - polkast rokini elavmuusikat Arlet Palmiste bändi esituses

-          pea kolme kohalise arvu jagu kogemustega pulmaisa

Klounishow

Lisaks õhtujuhiametile ka tuntud klounmeistrina. Viis aastat Tsirkuse Tuuriga mööda Eestimaad rännetes on teda kokku viinud paljude maailmakuulsate artistidega, kelledest teda eraldab vaid üks - ta oskab eesti keelt aga ka vene ja inglise keelt kui vaja. Klounina on üles astunud laatadel, firmapidudel, pulmades, lasteaedades, kaubakeskustes, spades, telesaates "Käsi kullas", jne. Programmis mustkunsti paroodia, zongleerimine, pantomiim ja muud humoorikad sketsid. Täiskasvanutele mõeldud etenduse kestus on 40 minutit, mille vältel nali ja naer on garanteeritud.

Bänd

Laulukava

Laulukava Arlet Palmiste (laul) ja Aleksander Bondareff (kitarr)
Eesti keelne laulukava maailma ja eesti muusikast. Kavas laulud nt- Helmi, Minu Naaber, Lili Marleen, Meil aiaäärne tänavas, Mis värvi on armastus,  Mu kõige kallim, Sinine vagun, jne.

Oleme üles astunud paljudel sündmustel (Tallinna Botaanikaaia perepäev, Tapa vorstipidu, Käravete Järvemuusika, juubelid, tähtpäevad, jne), kus me oleme saanud sooja vastuvõtu osaliseks. Kontsertisse on pikitud ka mõned muusikalised naljad.

Vastavalt sündmuse suunitlusele ja kontekstile, kaasame ka rahva andes neile rütmipillid või pasuna. Esinemise käigus mängime ka Eesti rahvamänge (Kaks sammu sissepoole, Mu mütsil on 3 nurka jne).

 

 

 

 

Galerii

Arletkloun  4Arletweb arlet1web arlet2web arlet3web arlet4web arlet5web arlet6

Sündmuste kalender

Kontakt

Kiire info: 5532300

...

© Ega OÜ, +372 553 2300, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.