Karksi Ordulinnuses on Jaanipäevasid suursuguselt tähistadud juba mitmeid ja mitmeid aastaid. Sündmust on külastanud rohkelt inimesi ja kõik tundus hästi olevat. Samas midagi oli nagu puudu ja/või oleks võinud siit/sealt natuke teisiti olla. Võtsime korraks aja maha ja kogu sündmuse kontseptsiooni muutmiseks otsustasime teha restardi ning ehitada üles uus - tunduvalt sisutihedam ja tegevuste rohkem pööripäeva tähistamist märkiv sündmus!MERKA - PÕHJA-TALLINN - TOOMAS ANNIArtistide poolt pakutavas programmis otsustasime kasutusele võtta valemi 2 + 1 = 3! Kui eelnevatel aastatel on programmi kuulunud kaks artisti/ansamblit, siis käeoleval aastal on neid kolm. Programmi koostamise põhimõttel – kõigile midagi.
Jaaniõhtu juhatab sisse Eesti üks tuntuim simmanite/tantsuõhtute kunn – TOOMAS ANNI!
Tänapäevast pop-muusikat tuleb meile tutvustama ja esitama tänase päeva üks kõige suurema kooseisuline tip-top ansambel PÕHJA-TALLINN!

Päris südaööl (kui vanaemad/vanaisad ning lapsed on juba tekkide vahele tuttu pugenud) astub lavale viimaste aastate üks ööklubides ja pubides kõige enim esinema tellitud ning plaadi pealt mängitud üks ja ainus Merlyn Uusküla alias MERKA!

SAUNA-ALA

Sauna-alal on on kindlasti haagissaun ja kilesaun! Kuna saunaala korraldavad kohalikud vabatahtlikud pritsumehed, siis kindlasti on ka tagatud jahutav ja värskendav sahmakas vett. Riietumiseks on ettenähtud vastavad telgid. NB! Sauna-alasse sissepääs on tasuline (kümnise suurus veel määramata)!

DISCGOLFI võistlus "HOLE-IN-ONE"

Territooriumile paigaldatakse originaal discgolfi korv. Distants korvi ja viskeala vahel on piisavalt pikk/lühike, et iga viskega Hole-in-ole visata. Igal viskajal on korraga kolm katset ja ja iga katse maksab nt 1€. Selliselt kasvatakase võistluse auhinnafondi ehk Hole-in-ole viskaja rahalise võidu suurust! NB! Reeglid veel koostamisel, milled avaldame hiljemalt 1 juunil!

LASTEALA

Lasteala on rõõmuks lastele ja puhkuseks emmele/issile (võimalus rahus jalga keerutada ja „näppu visata”). Lastealal tegutseb oma sündmuse juht, kes korraldab kolme tunni jooksul (18.30 - 21.30) lastele erinevaid mänge ja võistlusi. Parimatele ja aktiivsematele väikestele osalejatele auhinnad.
Veel saab lastealal olema kaks erineva suurususega batuuti/liumäge. Batuutidel hüppamine 15 minutit 3€ või kogu sündmuse jooksul 5€!

TEGEVUSED JAANIDELE JA JAANIKATELE

Mis jaanipäev see ikka on, kust puuduvad meeleolukad võistlused ja nn tõsised mõõdu võtmised. Jaanikatele: kaikavedu, paaris köietõmme ja sangpommi tõstmine ja Jaanidele: Porivaiba rullimine, täppis kaalu arvestamine/arvamine, ajapeale paelte sidumine – või oli see vastupidi!

SUURED SÕBRAD:

ETHEL DISAIN OÜ

MUHK INVEST OÜ

KARKSI VALLA KULTUURIKESKUS

MULGI VALD

KARKSI VALLA HOOLDUS

VÄIKESED SÕBRAD:

Massaažituba Rimaitri OÜ

Ruut FM

http://www.intro.ee

http://www.aasiareisid.ee

NB! Nimekiri täieneb toetajate lisandumisel!

PILETIINFO

Pileti hind 31 maini 9.-
Pileti hind 23 juunini 12.-
Pileti hind kohapealt 15.-

Piletid saadaval Karksi Valla Kultuurikeskusest ja Piletilevist!